7324 WHITE PIRACEMA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 7324 |
| Color | GREY |
| Bundle | 2 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2590kg |
| Block | 7324 |
| Color | GREY |
| Bundle | 3 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 740kg |